Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

Dorpshuis om te restaureren

€96.300
41744
150 m²
0
Meer foto's Locatie Vergelijkbaar Contact

Dorpshuis om te restaureren

In het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot et Garonne, in een middeleeuws dorp, een 13e-eeuws huis met tuin.

In een levendig dorpje met restaurants, winkels en een geweldige toeristische activiteit ligt dit huis in het hart van dit dorp. In de jaren 80 vond een eerste restauratie plaats. Het dak is volledig vernieuwd met respect voor de vormen en samenstellingen van de oude structuur. Een betonnen band verstevigt de gevelwand. In een archeologische studie van het huis lezen we dat het volledig in steen is gebouwd, waarvan de geologische aard zeer homogeen is: het is harde kalksteen, van lokale oorsprong. Bijna overal is middeleeuws metselwerk bewaard gebleven. Het is een blokhuis met een eenvoudige structuur; zonder elementair te zijn, want in tegenstelling tot veel huizen in dit dorp onderscheidt de indeling verschillende binnenruimtes. Een volledige archeologische studie die elk element van de constructie omvat, is beschikbaar. Er is een oppervlakte van 150 m² per verdiepingen en een binnenplaats van 45 m² die leidt naar een androde, een klein steegje, aan de achterzijde.

Dit is een renovatieproject met grote historische waarde. De plek, ideaal gelegen in het centrum van het dorp, biedt plaats aan een cultureel, commercieel of toeristisch project.

Stel uw vraag

Energie waarde

Locatie
Fumel
Vergelijkbare huizen
Sorry, no results to display

COM_IPROPERTY_PRINT_TEXT