Prachtig dorpshuis met bijgebouwen

€243.800
43417
178 m²
6.489 m²
0
Meer foto's Locatie Vergelijkbaar Contact

In het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot et Garonne, in het historische hart van een dorp met apotheek en bakker, 5 minuten van een dorp met winkels, 15 minuten van Aiguillon en 1u30 van Bordeaux.

In de hoofdstraat van een typisch dorpje in de Lot-vallei staat dit prachtige huis met een oude pruimenverwerkingsschuur, met perfect onderhouden tuin en een klein te verbouwen huisje. Het huis wordt voorafgegaan door een terras met lavendel dat het huis scheidt van de straat. De gevel springt in het oog met zijn typische karakter. Het huis is in zeer goede staat, dubbele beglazing, centrale verwarming op olie, dakisolatie. Een ruime entree met aan de rechterkant de woonkamer met open haard en oude terracotta vloeren, plus de eetkamer en de keuken. Links van de entree een slaapkamer op de begane grond met parketvloer en kasten en een badkamer, apart toilet. Een houten trap leidt ons naar de eerste verdieping waar we een slaapkamer vinden met een aangrenzend salon, een bureau en drie andere slaapkamers, een toilet met wastafel. De zolder. Voor de bijgebouwen is er de garage, de wijnkelder en daarboven een zeer grote ruimte die dienst deed als pruimenverwerkingswerkplaats. Een mooie polyvalente ruimte en in goede staat. Verder, met een onafhankelijke toegang via de straat een klein huis waarvan het dak volledig werd vernieuwd. Ook toegankelijk via de grote tuin.

Terrein 6489 m²

Indeling 178,5 m²

  • Entree 12 m²
  • Woonkamer 30,8 m²
  • Eetkamer / keuken 16,6 m²
  • Slaapkamer 18,2 m²
  • Badkamer 4,3 m²
  • Hal 3,7 m²
  • WC 2,6 m²

1e verdieping

  • Overloop 6,7 m²
  • Slaapkamer 17 m², woonkamer 16,6 m²
  • Kantoor 4 m²
  • Slaapkamer 19 m²
  • Slaapkamer 10 m²
  • WC + wastafel 2,2 m²
  • Slaapkamer 14,8 m²

Bijgebouwen

- Garage 60 m², met stookruimte

- Kelder 40 m²

- 1e verdieping: voormalige werkplaats voor verwerking Agen pruimen 110 m²

- Maisonnette: 56 m²

Een mooie set om te grijpen voor wie zich in een dorp wil vestigen maar wel wil genieten van een mooie tuin of de werkplaatsruimte wil gebruiken voor een sportieve, culturele of commerciële activiteit.

Stel uw vraag

Energie waarde

Locatie
Aiguillon
Vergelijkbare huizen
Charmant dorpshuis met adembenemend uitzicht
€275.600
Carnac-Rouffiac, Lot
Oud jachtpaviljoen met 5000 m²
€286.200
Tombeboeuf, Lot-et-Garonne
Charmante woning met gîte en schuur
€279.840 €269.240
Villeneuve sur Lot, Lot-et-Garonne
Charmant huis in een 13e-eeuwse bastide
€265.000
Puymirol, Lot-et-Garonne

COM_IPROPERTY_PRINT_TEXT