Manoir met 7 ha

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne - € 728.000

In Zuid-West Frankrijk, Lot et Garonne, op 30 km. van Agen, 140 km. van Toulouse, 50 km. van Bergerac, op enkele kilometers van een doprje met winkelmogelijkheden, restaurants, cultuur en toerisme, op 10 min. van de rivier Lot.

Een lange weg door het landgoed brengt ons aan deze oase en zijn welkom in dit prachtige domein met een kleine manoir als hoofdgebouw, een gastenverblijf, zwembad, tennis, trainingspiste voor de paarden en een grote vijver. Rond het domein 7 ha pruimeboomgaarden die beheerd worden door de buurman. Rond het domein zijn nog enkele hectaren weiland te huur of te koop.

De inkomsthal van de manoir opent onmiddelijk naar de prachtige leefruimte met open haard en eetplaats en aanpalend terras vanwaar men de vallei met verschillende kastelen en een middeleeuws dorpje aanschouwt. Een heel goed ingerichte keuken en bijkeuken sluit aan bij deze leefruimte en bij het terras voor het huis. Rechts van de hal nog een salon en bureel in de rechtertoren. Via een prachtige trap komt men op een open mezanine, het oude dakgebinte is een bewonderenswaardig element met een uitstraling van veiligheid en geborgheid. Er is een hoofdkamer met badkamer en twee gastenkamers met een badkamer.

In het gastenverblijf, verderop in de tuin, is een living-keuken, twee slaapkamers en een badkamer.

Tussen de twee gebouwen, het zwembad met terras, verder in de tuin, tennis, vijver, paardestallen.

Indeling huis

  • Hoofdwoning 330 m²: Hall, salon, living - eetkamer met open haard ( 96 m²), keuken, bijkeuken, bureau. Eerste verdiep: mezanine, slaapkamer met badkamer (47 m²), twee slaapkamers met badkamer, kelder. Centrale verwarming met fuel
  • Gastenvervlijf 70 m² :living - keuken, twee slaapkamers met aparte badkamer
  • Paardestallen en schuur 120 m² met 3 paardestallen
  • Carrière voor training paarden 35 op 20 m
  • Garage 72 m²
  • Tennis
  • Zwembad 17 x 7 met terras en poolhouse ( douche - wc )
  • Terrein: 7,2 ha, 2 ha park rond het huis en 7 ha land

Dit domein is ideaal om permanent te wonen in een prachtige omgeving. Een kleine toeristische aktiviteit is hier zeker op te bouwen.

43641
330 m²
72.000 m²
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
250

43641
330 m²
72.000 m²
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
250

Plaats: Penne d'Agenais

Departement: Lot-et-Garonne