Maison de maitre met 2,3 ha

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne - € 349.650

In Zuid-West Frankrijk, Lot et Garonne, op 5 min. van een dorpje aan de Lot met winkelmogelijkheden, 15 min. van Villeneuve Sur Lot, 45 min. van Bergerac ( airport), 150 km. van Bordeaux en Toulouse.

Deze oude woning ( maison forte) uit de 15° en 16° eeuw werd volledig gerenoveerd tot een permanente woning. Gelegen op een "promontoir" heeft men een prachtig zicht rondom. Een rijke geschiedenis is hier voelbaar. Via een ingangspoort komt en in het domein. Onder de "Pigeonnier" bevind zich de inkom, links een groot salon, rechts een slaapgedeelte met slaapkamer en badkamer. Deze slaapkamer heeft een directe toegang naar de tuin. Een reserve en in de oude broodoven een wijnkelder. Vanuit de leefkamer komt in een aangename keuken met open haard die toegang geeft naar een overdekt terras. In deze streek de belangrijkste leefruimte. Via een trap komt men op het eerste verdiep waar een ruim salon is met open haard en een mooi terras waar men geniet van het zicht over de vallei. Op dit verdiep zijn 4 slaapkamers en een badkamer. Rond het huis een park met mooie bomen en het zwembad ligt iets hoger. Verder op het terrein nog een oude schuur die dienst doet als opslag en garage.

Indeling

  • Woning 286 m²: gelijkvloers: inkom 14,55 m², eetkamer 47 m², keuken met open haard 29 m², badkamer1 11 m², badkamer2 4,5 m², slaapkamer 17 m², reserve, atelier met centrale verwarming met fuel Wiesman, wijnkelder in de oude pruimenoven. Eerste verdiep: salon met open haard 45,5 m², kamer met dressing 18,7 m², kamer 16 m², kamer 12,2 m², badkamer 9,2 m², kamer pigeonnier 12,6 m² met verdiep 11,3 m². Overdekt terras aan het salon 18 m². Ruime zolder.
  • Zwembad 12 m op 6 m met automatische rolluik
  • Oude schuur 150 m²
  • Terrein 2 ha 37 a 80 ca

Dit domein is ideaal om permanent te wonen, dicht bij een gezellig dorpje, niet te ver van alles en volop rust en intimiteit. Kan goed gebruikt worden als vakantiewoning voor privé of verhuur.

29542
286 m²
23.780 m²
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
101

29542
286 m²
23.780 m²
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
101

Plaats: Villeneuve Sur Lot

Departement: Lot-et-Garonne

Zachte heuvels, steile hellingen, vruchtbare valleien, wilde bossen, dennenbos, van Agen tot de wijngaarden van Duras, langs de bastides van de Lot-vallei, het uitgestrekte landesmassief. Lot-et-Garonne is een concentraat van Sud-Ouest! Het is een ongekend landschap, elk moment weer anders. In het voorjaar prachtige bloesems van de overvloedige pruimboomgaarden voor de Pruneaux d’Agen. In de herfst prachtige gouden kleuren. De gekende route van Compostella is één van de veel bewandelde paden hier. Agen, de hoofdstad van het departement, ligt exact tussen Bordeaux en Toulouse.