Resultaten 1 - 15 van 64

Huisje op het platteland met zwembad en 3ha grond

Hautefage la -tour, Lot-et-Garonne

89m2
39.254m2

€ 190.800 Ref: 75321

Meer info

Exclusief

Prachtige dorpswoning met terrassen aan de Lot

Casseneuil, Lot-et-Garonne

102m2
m2

€ 129.320 Ref: 75352

Meer info

Prachtige molen met een meer

Laroque Timbaut, Lot-et-Garonne

2
182m2
15.756m2

€ 355.000 Ref: 75072

Meer info

Prachtig domein met uitzicht op de Lot-vallei en 2,8 ha

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne

218m2
28.104m2

€ 498.200 Ref: 75077

Meer info

Landgoed met stenen huis, bijgebouw en zwembad

2
137m2
10.000m2

€ 450.000 Ref: 73528

Meer info

Exclusief

Woning met toegang tot de Lot, zwembad en gastenverblijf

Saint Sylvestre sur Lot, Lot-et-Garonne

7
222m2
5.900m2

€ 525.000 Ref: 72710

Meer info

Domein met 5 ha, paardenstallen, schuur

Monflanquin, Lot-et-Garonne

132m2
50.282m2

€ 359.000 Ref: 73269

Meer info

Verborgen paradijs tussen de wijngaarden

Pellegrue, Lot-et-Garonne

354m2
15.000m2

€ 945.000 Ref: 73341

Meer info

Prachtig familiehuis met uitzicht en zwembad

Lusignan Petit, Lot-et-Garonne

2
387m2
3.275m2

€ 399.000 Ref: 72858

Meer info

Gerestaureerde boerderij midden in de natuur
Compromis

Monflanquin, Lot-et-Garonne

2
195m2
95.000m2

€ 455.000 Ref: 72691

Meer info

In een idyllische omgeving, gerestaureerd huis met zwembad en 17ha grond

Casseneuil, Lot-et-Garonne

222m2
170.000m2

€ 624.750 Ref: 72085

Meer info

Charmant stenen familiehuis

Dausse, Lot-et-Garonne

128m2
1.246m2

€ 282.000 Ref: 71990

Meer info

Prachtig domein voor ontvangst met luxe faciliteiten

Mauroux, Lot-et-Garonne

10
500m2
134.505m2

€ 1.495.000 Ref: 69573

Meer info

Mooi huis in het bos
Compromis Exclusief

Mooi huis in het bos

Puy l'Eveque, Lot-et-Garonne

2
94m2
66.860m2

€ 291.500 Ref: 65796

Meer info

Exclusief

Comfortabel huis aan de Lot

187m2
14.902m2

€ 434.600 Ref: 70925

Meer info