Resultaten 1 - 64 van 64
Huisje op het platteland met zwembad en 3ha grond
Hautefage la -tour, Lot-et-Garonne
Prachtige dorpswoning met terrassen aan de Lot
Casseneuil, Lot-et-Garonne
Prachtige molen met een meer
Laroque Timbaut, Lot-et-Garonne
Prachtig domein met uitzicht op de Lot-vallei en 2,8 ha
Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne
Landgoed met stenen huis, bijgebouw en zwembad
Woning met toegang tot de Lot, zwembad en gastenverblijf
Saint Sylvestre sur Lot, Lot-et-Garonne
Domein met 5 ha, paardenstallen, schuur
Monflanquin, Lot-et-Garonne
Verborgen paradijs tussen de wijngaarden
Pellegrue, Lot-et-Garonne
Prachtig familiehuis met uitzicht en zwembad
Lusignan Petit, Lot-et-Garonne
Gerestaureerde boerderij midden in de natuur
Monflanquin, Lot-et-Garonne
In een idyllische omgeving, gerestaureerd huis met zwembad en 17ha grond
Casseneuil, Lot-et-Garonne
Prachtig domein voor ontvangst met luxe faciliteiten
Mauroux, Lot-et-Garonne
Comfortabel huis aan de Lot
Prachtig gerestaureerde manoir uit de 15de met luxe gastenkamers en zwembad
Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne
Prachtige eigendom
Saint Antoine de Ficalba, Lot-et-Garonne
Authentieke woning met schuur
Saint Pastour, Lot-et-Garonne
Authentiek huis met prachtig zicht
Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne
Mooi herenhuis met gîte en grote schuur
Prayssas, Lot-et-Garonne
Prachtig landgoed met zwembad en schuren
Masquières, Lot-et-Garonne
Mooi stenen huis met gîte en zwembad
Buzet sur Baïse, Lot-et-Garonne
Prachtig gebouw in het hart van Prayssas
Prayssas, Lot-et-Garonne
Grotwoning in de Provence
Fontaine de Vaucluse, Lot-et-Garonne
Charmant huis met zwembad en schuur
Thézac, Lot-et-Garonne
Charmant huis met Pigeonnier nabij Villeréal
Villereal, Lot-et-Garonne
Mooi stenen huis met gastenverblijf, zwembad en uitzicht
Prayssas, Lot-et-Garonne
Gerestaureerde hoeve, top restauratie
Huis met binnenzwembad en terrassen en prachtig uitzicht
Prayssas, Lot-et-Garonne
Karaktervol huis op het platteland
Temple sur Lot, Lot-et-Garonne
Prachtig landgoed met een woonhuis en drie mooie gites
Authentiek landhuis met zwembad en park van 2 ha
Beauville, Lot-et-Garonne
Indrukwekkend landhuis met een schitterend park
Mooi gerenoveerd huis in Penne d´Agenais
Prachtig stenen landhuis met twee gites, zwembad, schuur en 27ha
Agen, Lot-et-Garonne
Woonboerderij met schuur aan de rand van de Lot
Prachtige villa met uitzicht en zwembad
Perfect gerestaureerd domein met schuren, 10 paardenstallen, paddock op 18 ha
Schitterend huis met binnen zwembad aan de oevers van de Lot
Schitterende oude molen
Monflanquin, Lot-et-Garonne
Oude gerestaureerde school aan de oevers van de Lot
Oud stenen huis, volledig smaakvol gerenoveerd, met schuur en prachtig uitzicht
Prachtig landgoed met twee huizen en zwembad
Villeneuve sur Lot, Lot-et-Garonne
Dorpshuis met zwembad en mooie tuin
Prachtig domein met zwembad en gastenverblijf
Landelijk domein met prachtig zicht
cancon, Lot-et-Garonne
Landgoed met twee huizen en 13 ha
Monflanquin, Lot-et-Garonne
Authentiek kasteel in natuurdomein van 58 ha
Gerestaureerde wijnhoeve met 2,5 ha
Agen, Lot-et-Garonne
Gerestaureerde hoeve "design"
Historische hoeve met 34 h ( 8 ha Truffeleiken )
Agen, Lot-et-Garonne
Gerestaureerde hoeve met prachtig zicht
Castelnaud de Gratecambe, Lot-et-Garonne
Landhuis met zwembad, 1,2 ha
Villeneuve Sur Lort, Lot-et-Garonne
Maison de maitre met 2,3 ha