ward@maisonssud.com +33 (0)6 87 67 03 80 WhatsApp

Lot-et-Garonne

Resultaten 1 - 64 van 64
Huisje op het platteland met zwembad en 3ha grond
Compromis

Huisje op het platteland met zwembad en 3ha grond

Hautefage la -tour, Lot-et-Garonne


3
1
89m2
39.254m2

€ 190.800 Ref: 75321

Meer info

Exclusief

Prachtige dorpswoning met terrassen aan de Lot

Casseneuil, Lot-et-Garonne


3
1
102m2
m2

€ 129.320 Ref: 75352

Meer info

Prachtige molen met een meer
Compromis

Prachtige molen met een meer

Laroque Timbaut, Lot-et-Garonne


3
2
182m2
15.756m2

€ 355.000 Ref: 75072

Meer info

Prachtig domein met uitzicht op de Lot-vallei en 2,8 ha

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


5
3
218m2
28.104m2

€ 498.200 Ref: 75077

Meer info

Landgoed met stenen huis, bijgebouw en zwembad

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


2
1
137m2
10.000m2

€ 450.000 Ref: 73528

Meer info

Exclusief

Woning met toegang tot de Lot, zwembad en gastenverblijf

Saint Sylvestre sur Lot, Lot-et-Garonne


7
3
222m2
5.900m2

€ 525.000 Ref: 72710

Meer info

Domein met 5 ha, paardenstallen, schuur

Monflanquin, Lot-et-Garonne


4
1
132m2
50.282m2

€ 359.000 Ref: 73269

Meer info

Verborgen paradijs tussen de wijngaarden

Pellegrue, Lot-et-Garonne


3
3
354m2
15.000m2

€ 945.000 Ref: 73341

Meer info

Prachtig familiehuis met uitzicht en zwembad

Lusignan Petit, Lot-et-Garonne


5
2
387m2
3.275m2

€ 399.000 Ref: 72858

Meer info

Gerestaureerde boerderij midden in de natuur
Compromis

Gerestaureerde boerderij midden in de natuur

Monflanquin, Lot-et-Garonne


3
2
195m2
95.000m2

€ 455.000 Ref: 72691

Meer info

In een idyllische omgeving, gerestaureerd huis met zwembad en 17ha grond

Casseneuil, Lot-et-Garonne


4
3
222m2
170.000m2

€ 624.750 Ref: 72085

Meer info

Charmant stenen familiehuis

Dausse, Lot-et-Garonne


3
1
128m2
1.246m2

€ 282.000 Ref: 71990

Meer info

Prachtig domein voor ontvangst met luxe faciliteiten

Mauroux, Lot-et-Garonne


10
1
500m2
134.505m2

€ 1.495.000 Ref: 69573

Meer info

Mooi huis in het bos
Compromis Exclusief

Mooi huis in het bos

Puy l'Eveque, Lot-et-Garonne


2
1
94m2
66.860m2

€ 291.500 Ref: 65796

Meer info

Exclusief

Comfortabel huis aan de Lot

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


4
1
187m2
14.902m2

€ 434.600 Ref: 70925

Meer info

Prachtig gerestaureerde manoir uit de 15de met luxe gastenkamers en zwembad

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne


4
4
395m2
24.851m2

€ 998.000 Ref: 70962

Meer info

Prachtige eigendom

Saint Antoine de Ficalba, Lot-et-Garonne


5
3
262m2
28.360m2

€ 619.995 Ref: 66839

Meer info

Authentieke woning met schuur
Compromis Exclusief

Authentieke woning met schuur

Saint Pastour, Lot-et-Garonne


2
1
98m2
4.872m2

€ 259.700 Ref: 70465

Meer info

Exclusief

Authentiek huis met prachtig zicht

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


2
1
95m2
3.800m2

€ 180.200 Ref: 70186

Meer info

Mooi herenhuis met gîte en grote schuur
Compromis

Mooi herenhuis met gîte en grote schuur

Prayssas, Lot-et-Garonne


4
1
262m2
82.174m2

€ 577.500 Ref: 70321

Meer info

Exclusief

Prachtig landgoed met zwembad en schuren

Masquières, Lot-et-Garonne


3
2
189m2
72.250m2

€ 649.000 Ref: 69611

Meer info

Mooi stenen huis met schuur

Nérac, Lot-et-Garonne


5
3
295m2
11.724m2

€ 499.900 Ref: 68239

Meer info

Mooi stenen huis met gîte en zwembad

Buzet sur Baïse, Lot-et-Garonne


6
4
480m2
3.847m2

€ 640.500 Ref: 73075

Meer info

Prachtig gebouw in het hart van Prayssas

Prayssas, Lot-et-Garonne


0
0
450m2
1.398m2

€ 199.000 Ref: 67284

Meer info

Prachtig herenhuis

Bergerac, Lot-et-Garonne


7
0
613m2
m2

€ 950.000 Ref: 67646

Meer info

Grotwoning in de Provence

Fontaine de Vaucluse, Lot-et-Garonne


0
0
700m2
10.000m2

€ 1.260.000 Ref: 66553

Meer info

Charmant huis met zwembad en schuur

Thézac, Lot-et-Garonne


4
2
130m2
12.843m2

€ 371.000 Ref: 65006

Meer info

Charmant huis met Pigeonnier nabij Villeréal

Villereal, Lot-et-Garonne


3
1
140m2
7.000m2

€ 296.800 Ref: 63758

Meer info

Mooi stenen huis met gastenverblijf, zwembad en uitzicht

Prayssas, Lot-et-Garonne


6
2
330m2
6m2

€ 580.000 Ref: 63627

Meer info

Dorpshuis met tuin en zwembad
Verkocht Exclusief

Dorpshuis met tuin en zwembad

Pujols, Lot-et-Garonne


4
2
185m2
984m2

€ 492.600 Ref: 63308

Meer info

Gerestaureerde hoeve, top restauratie
Verkocht Exclusief

Gerestaureerde hoeve, top restauratie

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne


4
2
222m2
6.025m2

€ 672.000 Ref: 64914

Meer info

Huis met binnenzwembad en terrassen en prachtig uitzicht

Prayssas, Lot-et-Garonne


9
6
500m2
36.000m2

€ 1.092.000 Ref: 63423

Meer info

Karaktervol huis op het platteland

Temple sur Lot, Lot-et-Garonne


4
4
434m2
104.675m2

€ 649.900 Ref: 61808

Meer info

Prachtig landgoed met een woonhuis en drie mooie gites

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


6
5
411m2
60.000m2

€ 840.000 Ref: 61328

Meer info

Authentiek landhuis met zwembad en park van 2 ha

Beauville, Lot-et-Garonne


5
3
352m2
20.325m2

€ 630.000 Ref: 60594

Meer info

Indrukwekkend landhuis met een schitterend park

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


8
3
500m2
10.132m2

€ 682.500 Ref: 60704

Meer info

Mooi gerenoveerd huis in Penne d´Agenais
Compromis Exclusief

Mooi gerenoveerd huis in Penne d´Agenais

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


4
2
191m2
6.353m2

€ 528.000 Ref: 60289

Meer info

Prachtig stenen landhuis met twee gites, zwembad, schuur en 27ha

Agen, Lot-et-Garonne


10
1
404m2
260.000m2

€ 798.000 Ref: 59300

Meer info

Woonboerderij met schuur aan de rand van de Lot

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


4
1
190m2
5.000m2

€ 296.800 Ref: 57838

Meer info

Prachtige villa met uitzicht en zwembad
Verkocht Exclusief

Prachtige villa met uitzicht en zwembad

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


3
2
189m2
4.424m2

€ 349.800 Ref: 58067

Meer info

Perfect gerestaureerd domein met schuren, 10 paardenstallen, paddock op 18 ha

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne


7
7
405m2
18.000m2

€ 1.250.000 Ref: 56620

Meer info

Exclusief

Schitterend huis met binnen zwembad aan de oevers van de Lot

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


3
2
136m2
795m2

€ 405.000 Ref: 56305

Meer info

Schitterende oude molen
Verkocht

Schitterende oude molen

Monflanquin, Lot-et-Garonne


6
3
379m2
11.105m2

€ 450.000 Ref: 54453

Meer info

Oude gerestaureerde school aan de oevers van de Lot

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


4
2
250m2
15.000m2

€ 598.500 Ref: 74173

Meer info

Oud stenen huis, volledig smaakvol gerenoveerd, met schuur en prachtig uitzicht
Verkocht Exclusief

Oud stenen huis, volledig smaakvol gerenoveerd, met schuur en prachtig uitzicht

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


2
2
240m2
34.355m2

€ 598.000 Ref: 51509

Meer info

Prachtig landgoed met twee huizen en zwembad
Verkocht

Prachtig landgoed met twee huizen en zwembad

Villeneuve sur Lot, Lot-et-Garonne


6
4
376m2
15.000m2

€ 782.000 Ref: 46113

Meer info

Dorpshuis met zwembad en mooie tuin
Verkocht

Dorpshuis met zwembad en mooie tuin

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


2
2
107m2
1.960m2

€ 332.000 Ref: 43653

Meer info

Prachtig domein met zwembad en gastenverblijf
Verkocht Exclusief

Prachtig domein met zwembad en gastenverblijf

Laroque Timbaut, Lot-et-Garonne


6
5
323m2
29.000m2

€ 790.400 Ref: 42446

Meer info

Landelijk domein met prachtig zicht

cancon, Lot-et-Garonne


4
4
308m2
34.000m2

€ 588.000 Ref: 42403

Meer info

Dorpshuis om te restaureren

Fumel, Lot-et-Garonne


1
1
150m2
m2

€ 96.300 Ref: 41744

Meer info

Landgoed met twee huizen en 13 ha

Monflanquin, Lot-et-Garonne


7
4
367m2
134.000m2

€ 686.000 Ref: 50896

Meer info

Authentiek kasteel in natuurdomein van 58 ha
Verkocht Exclusief

Authentiek kasteel in natuurdomein van 58 ha

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne


9
8
757m2
586.242m2

€ 2.184.000 Ref: 37390

Meer info

Gerestaureerde wijnhoeve met 2,5 ha

Agen, Lot-et-Garonne


4
3
367m2
25.000m2

€ 645.000 Ref: 53680

Meer info

Kasteel met 43 ha
Verkocht

Kasteel met 43 ha

Villerreal, Lot-et-Garonne


8
7
560m2
432.095m2

€ 1.456.000 Ref: 34034

Meer info

Gerestaureerde hoeve
Verkocht

Gerestaureerde hoeve "design"

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


5
5
395m2
13.830m2

€ 472.500 Ref: 32454

Meer info

Historische hoeve met 34 h ( 8 ha Truffeleiken )
Verkocht

Historische hoeve met 34 h ( 8 ha Truffeleiken )

Agen, Lot-et-Garonne


4
3
352m2
345.794m2

€ 894.400 Ref: 31628

Meer info

Charmant landgoed met 6 ha
Verkocht

Charmant landgoed met 6 ha

Duras, Lot-et-Garonne


5
3
450m2
60.000m2

€ 567.000 Ref: 31568

Meer info

Gerestaureerde hoeve met prachtig zicht
Verkocht

Gerestaureerde hoeve met prachtig zicht

Castelnaud de Gratecambe, Lot-et-Garonne


5
3
257m2
10.735m2

€ 544.000 Ref: 39002

Meer info

Herenwoning met 3 gîtes

Agen, Lot-et-Garonne


10
5
400m2
1.174m2

€ 890.000 Ref: 53682

Meer info

Landhuis met zwembad, 1,2 ha
Verkocht

Landhuis met zwembad, 1,2 ha

Villeneuve Sur Lort, Lot-et-Garonne


6
4
225m2
120.000m2

€ 693.000 Ref: 26978

Meer info

Maison de maitre met 2,3 ha
Verkocht

Maison de maitre met 2,3 ha

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


5
3
286m2
23.780m2

€ 349.650 Ref: 29542

Meer info

Landgoed met 7 ha natuur
Verkocht

Landgoed met 7 ha natuur

Agen, Lot-et-Garonne


4
3
210m2
75.000m2

€ 675.000 Ref: 21123

Meer info

Manoir met 7 ha
Verkocht

Manoir met 7 ha

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne


5
3
330m2
72.000m2

€ 728.000 Ref: 43641

Meer info

Authentieke hoeve met gastenverblijf
Verkocht

Authentieke hoeve met gastenverblijf

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne


5
4
310m2
15.700m2

€ 467.250 Ref: 26542

Meer info