Resultaten 31 - 45 van 64
Gerestaureerde hoeve, top restauratie
Verkocht Exclusief

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne

2
222m2
6.025m2

€ 672.000 Ref: 64914

Meer info

Huis met binnenzwembad en terrassen en prachtig uitzicht

Prayssas, Lot-et-Garonne

9
6
500m2
36.000m2

€ 1.092.000 Ref: 63423

Meer info

Karaktervol huis op het platteland

Temple sur Lot, Lot-et-Garonne

434m2
104.675m2

€ 649.900 Ref: 61808

Meer info

Prachtig landgoed met een woonhuis en drie mooie gites

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne

6
411m2
60.000m2

€ 840.000 Ref: 61328

Meer info

Authentiek landhuis met zwembad en park van 2 ha

Beauville, Lot-et-Garonne

352m2
20.325m2

€ 630.000 Ref: 60594

Meer info

Indrukwekkend landhuis met een schitterend park

8
500m2
10.132m2

€ 682.500 Ref: 60704

Meer info

Mooi gerenoveerd huis in Penne d´Agenais
Compromis Exclusief

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne

2
191m2
6.353m2

€ 528.000 Ref: 60289

Meer info

Prachtig stenen landhuis met twee gites, zwembad, schuur en 27ha

Agen, Lot-et-Garonne

10
404m2
260.000m2

€ 880.000 Ref: 59300

Meer info

Woonboerderij met schuur aan de rand van de Lot

190m2
5.000m2

€ 296.800 Ref: 57838

Meer info

Prachtige villa met uitzicht en zwembad
Verkocht Exclusief

2
189m2
4.424m2

€ 349.800 Ref: 58067

Meer info

Perfect gerestaureerd domein met schuren, 10 paardenstallen, paddock op 18 ha

7
7
405m2
18.000m2

€ 1.250.000 Ref: 56620

Meer info

Exclusief

Schitterend huis met binnen zwembad aan de oevers van de Lot

2
136m2
795m2

€ 405.000 Ref: 56305

Meer info

Schitterende oude molen
Verkocht

Schitterende oude molen

Monflanquin, Lot-et-Garonne

6
379m2
11.105m2

€ 450.000 Ref: 54453

Meer info

Oude gerestaureerde school aan de oevers van de Lot

2
250m2
15.000m2

€ 598.500 Ref: 74173

Meer info

Oud stenen huis, volledig smaakvol gerenoveerd, met schuur en prachtig uitzicht
Verkocht Exclusief

2
2
240m2
34.355m2

€ 598.000 Ref: 51509

Meer info