Resultaten 46 - 60 van 64
Prachtig landgoed met twee huizen en zwembad
Verkocht

Villeneuve sur Lot, Lot-et-Garonne

6
376m2
15.000m2

€ 782.000 Ref: 46113

Meer info

Dorpshuis met zwembad en mooie tuin
Verkocht

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne

2
2
107m2
1.960m2

€ 332.000 Ref: 43653

Meer info

Prachtig domein met zwembad en gastenverblijf
Verkocht Exclusief

Laroque Timbaut, Lot-et-Garonne

6
323m2
29.000m2

€ 790.400 Ref: 42446

Meer info

Landelijk domein met prachtig zicht

cancon, Lot-et-Garonne

308m2
34.000m2

€ 588.000 Ref: 42403

Meer info

Dorpshuis om te restaureren

Fumel, Lot-et-Garonne

150m2
m2

€ 96.300 Ref: 41744

Meer info

Landgoed met twee huizen en 13 ha

Monflanquin, Lot-et-Garonne

7
367m2
134.000m2

€ 686.000 Ref: 50896

Meer info

Authentiek kasteel in natuurdomein van 58 ha
Verkocht Exclusief

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne

9
8
757m2
586.242m2

€ 2.184.000 Ref: 37390

Meer info

Gerestaureerde wijnhoeve met 2,5 ha

Agen, Lot-et-Garonne

367m2
25.000m2

€ 645.000 Ref: 53680

Meer info

Kasteel met 43 ha
Verkocht

Kasteel met 43 ha

Villerreal, Lot-et-Garonne

8
7
560m2
432.095m2

€ 1.456.000 Ref: 34034

Meer info

Gerestaureerde hoeve
Verkocht

Gerestaureerde hoeve "design"

Villeneuve Sur Lot, Lot-et-Garonne

395m2
13.830m2

€ 472.500 Ref: 32454

Meer info

Historische hoeve met 34 h ( 8 ha Truffeleiken )
Verkocht

Agen, Lot-et-Garonne

352m2
345.794m2

€ 894.400 Ref: 31628

Meer info

Charmant landgoed met 6 ha
Verkocht

Charmant landgoed met 6 ha

Duras, Lot-et-Garonne

450m2
60.000m2

€ 567.000 Ref: 31568

Meer info

Gerestaureerde hoeve met prachtig zicht
Verkocht

Castelnaud de Gratecambe, Lot-et-Garonne

257m2
10.735m2

€ 544.000 Ref: 39002

Meer info

Herenwoning met 3 gîtes

Agen, Lot-et-Garonne

10
400m2
1.174m2

€ 890.000 Ref: 53682

Meer info

Landhuis met zwembad, 1,2 ha
Verkocht

Landhuis met zwembad, 1,2 ha

Villeneuve Sur Lort, Lot-et-Garonne

6
225m2
120.000m2

€ 693.000 Ref: 26978

Meer info