Prachtig domein voor ontvangst met luxe faciliteiten

Mauroux, Lot-et-Garonne - € 1.495.000

In het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot, op 10 minuten van een stadje met winkels, restaurants, toerisme. Op de grens van Dordogne en Lot et Garonne. 50 minuten van Bergerac (luchthaven). 1u30 vanuit Bordeaux en Toulouse. Wij presenteren u een prachtig landgoed van meer dan 500 m² woonoppervlak, waaronder een karakteristiek huis met pigeonnier, een verbouwde schuur met ontvangstruimte, 8 gastenkamers, een gîte, 2 zwembaden, poolhouse, overdekte terrassen, een spa, een hamam en bijgebouwen.

De ligging van het landgoed is uniek, bovenop een heuvel, met uitzicht op de valleien met prachtige 360° vergezichten. De toegang is via een privéweg. Het gebouw, georganiseerd rond een binnenplaats, bevindt zich in het midden van de 13 hectare grond, in één stuk, met weilanden en eikenbossen, typisch voor de Quercy. Rust en ruimte.

Dit authentieke domein is omgebouwd tot een prachtige centrum voor de ontvangst van allerlei soorten cursussen (yoga, tai chi, schilderen, kunst) en seminars. Alle gebouwen vormen een binnenplaats.

Het hoofdhuis met pigeonnier is volledig smaakvol gerestaureerd en beschikt over een privézwembad van 12m x 6m. In het midden een ​​prachtige leefruimte met open haard, een ruime woonkeuken met veel lichtinval. Op de begane grond twee slaapkamers met badkamer, kantoor. Boven een mezzanine en een grote slaapkamer met badkamer. Aan de zuidkant van deze woning ligt een privézwembad met poolhouse.

De oude stallen zijn omgetoverd tot een gastenverblijf met op de begane grond 8 slaapkamers met eigen badkamer en een appartement bestaande uit een woonkamer met keuken, een slaapkamer en een badkamer. Een zwembad staat ter beschikking van de gasten met een poolhouse met overdekt terras, een fitnessruimte met sauna en spa.

De grote stenen schuur omvat een polyvalente ruimte met parketvloer, een ontvangstruimte en een professionele keuken, een toilet en een overdekt terras.

Comfort: Dubbele beglazing, warmtepomp, travertijnvloer, stenen muren, ingerichte keuken, houtkachel

Buiten
13 ha grond in één stuk met eigen toegangsweg, prachtig uitzicht, geïsoleerd van alle geluids- en visuele hinder.

Een droomplek voor groepsontvangst in een schitterend kader en kwaliteitsvolle infrastructuur.

69573
10
500 m²
134.505 m²
Warmtepomp & Hout
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
140
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G

Indeling

Hoofdhuis 240 m²

Beneden verding

  • Kantoor 10 m²
  • Keuken 35 m²
  • Woonkamer 50 m²
  • Hal 14 m²
  • Wasruimte 23 m²
  • Slaapkamer 13 m² met badkamer 13 m²
  • Slaapkamer 16 m² met douche en wastafel, toilet.

Eerste verdiep

  • Mezzanine 22 m²
  • Slaapkamer 21 m²
  • Badkamer 20 m²

Centrale verwarming met warmtepomp.

Gastenkamers 160 m²

8 slaapkamers met eigen badkamer, kamer met keuken en woonkamer.
Boven: appartement van 55 m² inclusief woonkamer met keuken, slaapkamer met douche en toilet.
Verwarmd met warmtepomp

Schuur

Multifunctionele ruimte met parketvloer 110 m², ontvangstruimte 27 m², professionele keuken 15 m² en reserve 5 m².

Zwembad 12 m bij 6 m met poolhouse (kamer, douche en toilet)
Zwembad voor gastenverblijf 10 bij 6 meter met poolhouse, fitnessruimte, sauna, spa.

69573
10
500 m²
134.505 m²
Warmtepomp & Hout
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
140
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G

Plaats: Mauroux

Departement: Lot-et-Garonne