In een idyllische omgeving, gerestaureerd huis met zwembad en 17ha grond

Casseneuil, Lot-et-Garonne - € 624.750

In het departement Lot-et-Garonne presenteren wij u een prachtige gerestaureerde boerderij, gelegen op een idyllische locatie, op een heuvel, aan het einde van een pad op een dominante positie met een prachtig uitzicht over de vallei. Rustig en landelijk, 5 minuten van de plaatselijke winkels, 45 minuten van de luchthaven van Bergerac, 2 uur van Bordeaux. Met een prachtig uitzicht in alle richtingen, geen buren en een overvloed aan rust en natuur.

Het huis is grotendeels gebouwd in steen en biedt ongeveer 220 m² woonoppervlak en ligt op een perceel van ongeveer 17 hectare (later komt er mogelijk meer beschikbaar). Omzoomd met volwassen bomen en ongeveer 500 meter van de dichtstbijzijnde weg en/of buren.
De woning is 20 jaar geleden geheel gerenoveerd, goed geïsoleerd, voorzien van oliegestookte vloerverwarming op de begane grond (radiatoren op de eerste verdieping) en verkeert in zeer goede staat.

De begane grond bestaat uit een mooie entree, een woon-/eetkamer met houtkachel, een kantoor, nog een ontvangstruimte met houtkachel, een ingerichte keuken, dressing, kleine wasruimte/stookruimte en een volledig glazen tuinkamer met prachtig uitzicht op de tuin en het park. Er is tevens een kleine kelder onder het kantoor, bereikbaar via een trap vanuit de inkomhal.

Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers. Een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een logeerkamer met en-suite badkamer met douche, nog twee slaapkamers en een badkamer.

Er is een zwembad van 10 x 5 meter met een nieuwe liner geïnstalleerd in 2023 ( met zoutfilter). Een klein poolhouse aan de achterkant van het huis en een carport voor twee auto’s ernaast. Rondom het huis ligt een volgroeide tuin met talrijke bloeiende struiken en coniferen. Tenslotte staat er op circa 75 meter ten westen van de woning een grote paalschuur (circa 500 m²). Het is ideaal gelegen en niet zichtbaar vanuit het huis.

Een plek die een bezoek verdient om ten volle gewaardeerd te worden. De ligging is idyllisch en de woning is van hoge kwaliteit met prachtige volumes. Om comfortabel te leven midden in de natuur.

72085
222 m²
170.000 m²
Olie & Hout
Ja
€2.200

Indeling 222 m² woonoppervlak

Begane grond

Ingang
Kleine woonkamer 16 m² Met open haard
Kantoor 14 m²
Kelder
Keuken 22 m² Voorzien van bijkeuken
Bijkeuken 4 m²
Woonkamer en eetkamer 34 m² Met houtkachel en openslaande deuren naar terras en veranda
Veranda 26 m²

1e verdieping

Hoofdslaapkamer 26 m²
Ensuite badkamer 10 m² Met douche en ligbad, wastafel en bidet
Kamer 17 m²
Kamer 17 m²
Doucheruimte 5 m² Met douche, toilet, wastafel en bidet
Kamer 24 m² Met ensuite badkamer
Ensuite badkamer 7 m² Met douche, toilet, bidet

Bijgebouwen

Schuilplaats voor 2 auto's
Schuur 500 m²

72085
222 m²
170.000 m²
Olie & Hout
Ja
€2.200

Plaats: Casseneuil

Departement: Lot-et-Garonne