ward@maisonssud.com +33 (0)6 87 67 03 80 WhatsApp

Verborgen paradijs tussen de wijngaarden

Pellegrue, Lot-et-Garonne - € 945.000

Wie houdt van lekker eten, lokale marktjes, wijn proeven, wandelen, fietsen, kajakken en golfen heeft zijn droombestemming gevonden. Middenin de wijnstreek, op 80 kilometer van Bordeaux en 25 kilometer van Saint-Emilion, op een heuvel omgeven door wijngaarden en afgesloten door een bos van 8 ha, ligt dit schitterende eigendom op ongeveer 1,5 ha. Een idyllische landweg geeft toegang tot de woningen, waarrond de hertjes elke dag verstoppertje komen spelen. Volledig afgesloten van de buitenwereld, en toch op slechts 3,5 kilometer van Pellegrue, een hoogst charmant dorpje met alle faciliteiten.

In de omgeving: elke dag een versmarkt, veel klassieke concerten, een gerenommeerd jazzfestival en zelfs verrassend goede bioscopen – om je geen moment te vervelen.

Deze prachtige, stenen schuur uit de 19de eeuw is een walhalla van rust, luxe en stilte. Naast het domein ligt een Romaans kerkje, waardoor er in een straal van een kilometer rondom niet gebouwd zal mogen worden. De stijlvolle, betonnen terrassen, waarvan sommige overdekt, bieden een uitzonderlijk panorama. Wat een plek om aan het eind van de dag te genieten van het zwembad en de omgeving, met een lekker wijntje in de hand. Welkom in vakantiemodus!



Letterlijk en figuurlijk een niet te missen buitenkans!


Informatie over de risico's waaraan dit vastgoed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Georisques: www.georisques.gouv.fr



73341
3
3
1
354 m²
15.000 m²
Warmtepomp & Hout
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
180
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G
5

Het hoofdgebouw ( 272,3 m² ) en  bijgebouw ( 82,3 m²) worden van elkaar gescheiden door het zalige zwembad van 17 x 5 meter.

  • Hoofdgebouw: centrale loftruimte met zitput, bibliotheek en uitzicht op lelievijver, terras en waterkanaal met vissen. Hieraan grenzen de keuken, eet- en zithoek met haard en een riant overdekt terras met zwembadzicht. Van de royale slaapkamer met badkamer op +1 maak je er met gemak nog meer.
  • Bijgebouw met 2 slaapkamers, 2 badkamers en fijne living met tuinzicht.



Voornamelijk Belgische firma’s stonden in voor de hoogstaande renovatie met isolatie, waterzuiveringsinstallatie, warmtepompen, airco, dubbele alu beglazing (Baku), nieuwe daken, elektriciteit, sanitaire leidingen... Veel natuurlijke materialen zoals kalksteen, kalkverf en parket.

Zowel huis als zwembad (zuidgericht) baden voortdurend in de zon. Tegelijk is de temperatuur binnen dankzij airco, slimme zonwering en minder grote ramen op strategische plaatsen altijd aangenaam. Bij voorkeur wordt dit domein met de volledige inboedel verkocht.




73341
3
3
1
354 m²
15.000 m²
Warmtepomp & Hout
Ja
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
180
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G
5

Plaats: Pellegrue

Departement: Lot-et-Garonne


Lot-et-Garonne

Zachte heuvels, steile hellingen, vruchtbare valleien, wilde bossen, dennenbos, van Agen tot de wijngaarden van Duras, langs de bastides van de Lot-vallei, het uitgestrekte landesmassief. Lot-et-Garonne is een concentraat van Sud-Ouest! Het is een ongekend landschap, elk moment weer anders. In het voorjaar prachtige bloesems van de overvloedige pruimboomgaarden voor de Pruneaux d’Agen. In de herfst prachtige gouden kleuren. De gekende route van Compostella is één van de veel bewandelde paden hier. Agen, de hoofdstad van het departement, ligt exact tussen Bordeaux en Toulouse.


Neem vrijblijvend contact op

Wenst u meer informatie of een bezichtiging? Contacteer ons vrijblijvend. Zodra wij uw aanvraag hebben verwerkt, nemen wij contact met u op.

+33 (0)6 87 67 03 80

WhatsApp

ward@maisonssud.com

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input