Groot landhuis met pigeonnier, schuur en zwembad

Montpezat d'Agenais, Lot-et-Garonne - € 698.250

In het departement Lot-et-Garonne, op een paar minuten van het dorp Montpezat d'Agenais, omgeven door velden met zonnebloemen en pruimenbomen, presenteren wij u dit prachtige stenen geheel met een groot woonhuis, een Piegonnier omgebouwd tot gîte , een schuur met sauna, zwembad en bijgebouw op ruim 5ha grond. Zeer mooi uitzicht op de Lot-vallei en zijn heuvels.

Oud huis in zichtbare stenen, uit de 16e tot 18e eeuw met vrijstaande 19e-eeuwse duiventil op een terrein van 5,1487 ha. Veel karakter. Smaakvol gerestaureerd en omgebouwd tot een gezinswoning en gastenverblijf. Centrale verwarming met warmtepomp, radiatoren, 2 grote oude schouwen. Alle gebouwen zijn in zichtbare steen.

Indeling

Grote woonkamer 68 m² met grote open haard met 33 kCal Polyflame warmteterugwinunit.
Eetkamer van 36,5 m2, grote open haard met warmteterugwinning
Keuken voorzien van een 6-pits kookplaat en 2 ovens en grill, afzuigkap en 2 inbouwkoel-/vrieskasten (300 liter), twee granieten werkbladen 2 ml, dubbele spoelbak. kasten
Bijkeuken voor wasmachine, droger en vaatwasser, kasten
Wasruimte met gootsteen, PERMO BIO waterontharder, boiler voor huishoudelijk gebruik, verwarmingsinstallatie met warmtepomp.

Op de 1e verdieping
Drie slaapkamers van 26 m², 19 m² en 11 m² met kastenwand
Badkamer m² voorzien van ligbad, wastafel en aparte douche
WC
24 m² kantoor, kast
Gang
Op de 2e verdieping
2 slaapkamers van 25 m²
Badkamer van 9 m² met eilandbad, Italiaanse douche, wastafel
Zolder van 21 m² met sanitaire watertank
WC
Gang

19e-eeuwse stenen duiventil, gerestaureerd.
Omgebouwd tot gastenverblijf. Overdekt buitenterras, berging. Woonkamer keuken op de begane grond, slaapkamer op de 1e verdieping, badkamer met toilet, badkamer, wastafel, slaapkamer op de 2e verdieping, momenteel verhuurd als gîte.

Zwembad (5 x 10 m) op zout, met groot terras, elektrische rolluik, robot.

Oude schuur van 280 m2, gerestaureerde muren en daken, zichtbare stenen, inclusief
Garage met schuifdeur
Garage/tuinuitrusting opslag
Schuur met 2 zolders
Ruimte met sauna en desinfectie-installatie (zoutelektrolysator en geautomatiseerde pH
Luifel

Schuur met oude broodovens van 144 m². Zichtbare stenen, daterend uit de 16e eeuw.
Werkplaats met 2 oude ovens (te restaureren)
2 opslagruimtes.
Twee overdekte terrassen waarvan één met zomerkeuken en buitenhaard,

Bij het geheel hoort een perceel grond van 5.1487 ha, waarvan circa 1 ha parklandschap (sier- en fruitbomen en een moestuin met kas) en circa 4 ha landbouwgrond/hout.

Zeer mooi uitzicht op Montpezat d’Agenais en de Lot-vallei
Geen overlast.

76735
7
316 m²
51.487 m²
Warmtepomp & Hout
Ja

76735
7
316 m²
51.487 m²
Warmtepomp & Hout
Ja

Plaats: Montpezat d'Agenais

Departement: Lot-et-Garonne