Prachtig landgoed met twee huizen, bijgebouwen en omheinde weilanden

Castelfranc, Lot - € 550.200

In het departement Lot, in een rustige vallei aan de rand van het bos, op 10 minuten rijden van een dorp met alle voorzieningen, 30 minuten van Cahors en 1u30 van Toulouse (luchthaven).

Het landgoed bestaat uit twee woonhuizen, een schuur met werkplaats en garage en nog een schuur voor dieren en is gelegen op 6ha grond waarvan de weilanden volledig zijn omheind voor schapen/paarden. Er werd een bouwvergunning voor de bouw van lichte recreatiewoningen verleend. Geen zichtbare hoogspanningslijnen want alles is begraven door de eigenaren.
De toegang tot het landgoed is via een mooie poort met lage muren, de huizen staan iets hoger en hebben zicht op de omringende weilanden. Het eerste huis wordt gerestaureerd, de ramen zijn nieuw, er is isolatie op de zolder. Het heeft prachtige oude elementen die tijdens de afwerking kunnen worden benadrukt. Het is omgeven door prachtige terrassen en lage muren, een stenen trap met een overdekt terras bedient de eerste verdieping waar zich twee slaapkamers bevinden en een woonkamer met een open haard en een oude stenen gootsteen. Van daaruit gaan we naar de begane grond via een originele houten trap die leidt naar een andere woonkamer met prachtige terracotta vloeren, een open haard en openslaande deuren aan elke kant van het huis. Verder een badkamer en de keuken. Aan deze woning is een aangrenzende werkplaats voor de opslag van bijvoorbeeld hout.
Het tweede huis is volledig gerestaureerd met kwaliteitsmaterialen. Het is toegankelijk via een externe smeedijzeren trap en er is een prachtige woonkamer open tot aan het plafond met dakraam en parketvloer en een houtkachel. Hier bevinden zich de woon/eetkamer en de open keuken. Hier een slaapkamer met ensuite douchekamer. Op de begane grond twee slaapkamers met natuurstenen vloeren en een badkamer. De schuur is iets lager gelegen en herbergt een werkplaats met mezzanine en een open garage voor drie voertuigen en nog een werkplaats.
Mooie aanplant en volwassen bomen rondom het huis, er is zelfs een oud zwembad.
Terrein 62.050 m²

Indeling 252,3 m²

Huis 1 - 139.2 m²
Toegang van buitenaf naar de eerste verdieping via een stenen trap en een overdekt terras van 5,8 m²
1ste verdiep
Woonkamer/entree 25,4 m² open haard en oude gootsteen
Slaapkamer 23,6 m²
Slaapkamer 23,6 m²
Begane grond
Keuken 21,6 m² terracotta
Woonkamer 42 m² terracotta, schouw met houtkachel, openslaande deuren aan beide gevels
Doucheruimte 3 m²
Aangrenzende houtwerkplaats 24 m²

Huis 2 - 113,1 m²
Volledig afgewerkt. Alles is nieuw, dubbele beglazing, isolatie
1ste verdiep Toegang via buitentrap
Woonkamer 49 m² Houtkachel, parketvloer, woonkamer en keuken, open tot aan het plafond, dakraam
Slaapkamer 15 m²
Ensuite badkamer 5,6 m² Douche, WC, wastafel
Begane grond Hal 5 m² Betonnen trap, smeedijzeren balustrade. natuurstenen vloer
Slaapkamer 17 m²
Doucheruimte 3,5 m² Douche, WC, lavabo met elektrische boiler
Slaapkamer 18 m²
Luifel onder de slaapkamer van 15 m²

Bijgebouwen
Werkplaats van 60 m² met mezzanine
Open garage voor 3 wagens
Werkplaats van 26 m²
Schuilplaats voor paarden van 17 X 5 en voor opslag van hooi

Dit domein heeft veel troeven voor natuur- en dierenliefhebbers. Het maakt de ontwikkeling van een toeristisch project in een groene en rustige omgeving mogelijk. Een hele mooie kans.

55485
252 m²
62.050 m²
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
358

55485
252 m²
62.050 m²
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
358

Plaats: Castelfranc

Departement: Lot

Lot

De Lot heeft zijn sterk karakter te danken aan het rotsige landschap, de « causses » doorsneden door de valleien van de Lot, Dordogne en Célé. Rijkelijk bedeeld met geweldige locaties en prachtige dorpen zoals Rocamadour, Cahors, Figeac en Saint-Cirq-Lapopie ... De man en de natuur hebben hun voetafdrukken achtergelaten in de grotten van Pech Merle en de kloof van Padirac. Wandelend, fietsend of te paard, de natuur en authenticiteit van de Lot worden volledig onthuld. Land van uitstekende lokale producten en gastronomie, de Lot wekt de smaakpapillen met truffels, safraan, lam, meloen uit de Quercy of Cahors Malbec wijn.