Charmant stenen huis met zwembad en bijgebouwen

Flaugnac, Lot - € 498.200

De woning is gelegen in het departement Lot, Quercy Blanc, op 25 km van Cahors, op een goede afstand van de mooiste toeristische trekpleisters van Frankrijk. 5 km van Castelnau-Montratier, dorp met alle voorzieningen.

Het pand ligt aan het einde van een klein landweggetje en is gebouwd met authentieke 'Quercy-steen' uit de regio. Veel charme met authentieke elementen, talrijke terrassen en volgroeide tuin. Het bestaat uit een hoofdwoning inclusief studio, een bijgebouw met twee slaapkamers, een zwembad (zout), diverse terrassen waarvan 2 overdekt, een bloemrijke en bosrijke tuin van 1 hectare.

Met deze verschillende eenheden en zijn authentieke en charmante karakter, maakt dit pand het mogelijk om een ​​toeristische en activiteit te ontwikkelen of om in alle rust van Zuid-Frankrijk te genieten. Een favoriet !

61437
6
202 m²
8.171 m²
Warmtepomp
Ja
€1.145
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
147
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G
13

Het hoofdhuis heeft 3 niveaus waarvan 2 niveaus uitkijken op de tuin
Een studio van 34 m². Deze studio is uitgerust met een kleine woonkamer met een keukenhoek van 12 m², een slaapkamer van 15 m² en een badkamer van 7 m² (douche, lavabo + WC). Op hetzelfde niveau is een opslagruimte en wijnkelder (20 m²)
Begane grond:
Ruime woonkamer/salon 35 m² met houtkachel
Volledig ingerichte keuken 16,5 m²
 Slaapkamer 15 m² met terras
 Badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel 9,5 m² Apart toilet 1,5 m²
Zolder verbouwd tot 2 slaapkamers van elk 10 m²
De woning is voorzien van een lucht/water warmtepomp en de woonkamer is tevens voorzien van een houtkachel.
Het zelfstandige bijgebouw
Heeft 2 slaapkamers - slaapkamer 23 m² met douchekamer 6 m² - Slaapkamer 18,8 m² met douchekamer 5 m²
Deze zijn voorzien van elektrische verwarming. Elke kamer is uitgerust met een badkamer (inloopdouche, lavabo en toilet). Elke kamer heeft een terras en directe toegang tot de tuin.
Wasruimte 9.5m²
De tuin en het zwembad
Met zicht op de vallei en perfect passend in deze natuurlijke & bosrijke omgeving.
Het zoutbad is een onmiskenbare troef: 12m bij 5m met een diepte van 1,5m. Het heeft ook een ondiep deel (ongeveer 4m²) 50-60cm diep. Het zwembad is voorzien van 2 goedgekeurde alarmsystemen.
Het is gelegen nabij het overdekte terras (25 m²) en omgeven door een ruim en zonnig terras.
Parkeerplaats
De woning heeft 2 parkeerplaatsen: een schaduwrijk gedeelte en een gedeeltelijk schaduwrijk gedeelte.

61437
6
202 m²
8.171 m²
Warmtepomp
Ja
€1.145
Logement économe (kWH/m)
(<50) A
(51 à 90) B
(91 à 150) C
(151 à 230) D
(231 à 330) E
(331 à 450) F
(>451) G
147
Faible émission de GES (kg/m)
(<5) A
(6 à 10) B
(11 à 20) C
(21 à 35) D
(36 à 55) E
(56 à 80) F
(>80) G
13

Plaats: Flaugnac

Departement: Lot

Lot

De Lot heeft zijn sterk karakter te danken aan het rotsige landschap, de « causses » doorsneden door de valleien van de Lot, Dordogne en Célé. Rijkelijk bedeeld met geweldige locaties en prachtige dorpen zoals Rocamadour, Cahors, Figeac en Saint-Cirq-Lapopie ... De man en de natuur hebben hun voetafdrukken achtergelaten in de grotten van Pech Merle en de kloof van Padirac. Wandelend, fietsend of te paard, de natuur en authenticiteit van de Lot worden volledig onthuld. Land van uitstekende lokale producten en gastronomie, de Lot wekt de smaakpapillen met truffels, safraan, lam, meloen uit de Quercy of Cahors Malbec wijn.