Resultaten 16 - 30 van 64

Prachtig gerestaureerde manoir uit de 15de met luxe gastenkamers en zwembad

Tournon d'Agenais, Lot-et-Garonne

395m2
24.851m2

€ 998.000 Ref: 70962

Meer info

Prachtige eigendom

Saint Antoine de Ficalba, Lot-et-Garonne

262m2
28.360m2

€ 619.995 Ref: 66839

Meer info

Authentieke woning met schuur
Compromis Exclusief

Authentieke woning met schuur

Saint Pastour, Lot-et-Garonne

2
98m2
4.872m2

€ 259.700 Ref: 70465

Meer info

Exclusief

Authentiek huis met prachtig zicht

Penne d'Agenais, Lot-et-Garonne

2
95m2
3.800m2

€ 180.200 Ref: 70186

Meer info

Mooi herenhuis met gîte en grote schuur
Compromis

Prayssas, Lot-et-Garonne

262m2
82.174m2

€ 577.500 Ref: 70321

Meer info

Exclusief

Prachtig landgoed met zwembad en schuren

Masquières, Lot-et-Garonne

2
189m2
72.250m2

€ 649.000 Ref: 69611

Meer info

Mooi stenen huis met schuur

Nérac, Lot-et-Garonne

295m2
11.724m2

€ 525.000 Ref: 68239

Meer info

Mooi stenen huis met gîte en zwembad

Buzet sur Baïse, Lot-et-Garonne

6
480m2
3.847m2

€ 640.500 Ref: 73075

Meer info

Prachtig gebouw in het hart van Prayssas

Prayssas, Lot-et-Garonne

0
0
450m2
1.398m2

€ 199.000 Ref: 67284

Meer info

Prachtig herenhuis

Bergerac, Lot-et-Garonne

7
0
613m2
m2

€ 950.000 Ref: 67646

Meer info

Grotwoning in de Provence

Fontaine de Vaucluse, Lot-et-Garonne

0
0
700m2
10.000m2

€ 1.260.000 Ref: 66553

Meer info

Exclusief

Charmant huis met zwembad en schuur

Thézac, Lot-et-Garonne

2
130m2
12.843m2

€ 371.000 Ref: 65006

Meer info

Charmant huis met Pigeonnier nabij Villeréal

Villereal, Lot-et-Garonne

140m2
7.000m2

€ 296.800 Ref: 63758

Meer info

Mooi stenen huis met gastenverblijf, zwembad en uitzicht

Prayssas, Lot-et-Garonne

6
2
330m2
6m2

€ 580.000 Ref: 63627

Meer info

Dorpshuis met tuin en zwembad
Verkocht Exclusief

Dorpshuis met tuin en zwembad

Pujols, Lot-et-Garonne

2
185m2
984m2

€ 492.600 Ref: 63308

Meer info